| jan33tt a întrebat:

Hei.anul asta merg la munte cu familia mea...adica si matusi, unchi, bunici, parinti.si matusa mea care pana anul asta era mos craciun, mi a propus sa fiu eu. ei bine am acceptat.si eu stiu ce sa zic.insa ma gandeam ca mi puteti da si voi niste idei.adica.ceva glume sau replici care sa ii faca pe ceilalti sa rada. funda pentru cele mai multe

Răspuns Câştigător
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut!
"Anul asta Mosu' a intinerit putin."
"Si eu fiind mai tanar/a mi-a fost prea greu sa car la fel de multe cadouri ca anul trecut-deci trebuie sa va multumiti cu mai putin."
In plus, poti adauga cateva replici legate de momente memorabile petrecute cu familia ta.Asta ar fi dragut. Sper ca te-am ajutat!
PS:Foarte draguta initiativa cu mersul la munte cu toata familia!happy