| brokxy a întrebat:

Hei. As vrea sa stiu de ce la scoala mi-a spus de la secretariat ca cine nu trece probele orale nu intra la bac? Si aici inscrierile pentru bac s-au terminat in 24 azi. Dupa nu se mai poate. Dar ele trebuiau sa inceapa in 27. E normal asa ceva?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai cum să nu le treci. poți să pici doar dacă nu te prezinți.

| brokxy explică (pentru anonim_4396):

Zice ca la competente digitale sunt 3 date 7, 10, 11 In ce zii ar trebui sa merg? Doar ma incurca

| anonim_4396 a răspuns (pentru brokxy):

Depinde când ești programată
e alfabetic
sunt 3 date că nu aveți toți loc într-o zi.

| brokxy explică (pentru anonim_4396):

O sa mi se spuna cand sunt programata?