| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Ce carti recomandati de Dale Carnegie? Am auzit ca s foarte motivationale

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Eu am citit,, Cum sa vorbesti in public'', pot sa zic ca e buna pentru o minte pierduta, dar am ajuns la concluzia ca aceste carti motivationale doar iti dau speranta. Iti recomand cartile scrise de Lise Bourbeau din aceasta categorie.

2 răspunsuri:
| Mihai985624 a răspuns:

De la idee la bani (scrisa de Napoleon Hill, dar are legatura directa cu Carnegie) si Secretele succesului, pe care nu am citit-o dar am auzit de bine despre ea. Spor la citit!

| doctorandus a răspuns (pentru Mihai985624):

Hill nu l-a intalnit niciodata pe Andrew Carnegie, detalii pe http://paleofuture.gizmodo.com/......1789385645

Iar pe Dale Carnegie nici macar n-a pretins ca l-ar fi intalnit.