| TheBestTPU a întrebat:

Hei! Ce trebuie sa scrii mai exact intr-un eseu care iti cere viziunea despre lume?

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Doar nu te inspira din alte surse, cum crezi tu ca e lumea, asa o treci pe foaie.

| T0T a răspuns:

Scrii modul in care vezi tu lumea. Ai ce scrie, nu te ambala. Asta daca nu esti complet idiot sa nu iti fii facut o opinie, sa ai propia ta perspectiva asupra acesteia.

| Kdstx a răspuns:

Eu cred că ar trebui să scrii despre lumea pe care o vezi tu de zi cu zi, dar din perspectiva ta. Mai exact, cum vezi TU lumea.