| Renee6000 a întrebat:

Hei, cei care ati dat Ket-ul, ati primit vreunul rezultatele pana acum?

Răspuns Câştigător
| ssfwl a răspuns:

Eu am dat KET-ul anul ăsta (am fost a 8-a, acum trec a 9-a, nu știu ce clasă ești tu dar presupun că tot pe-acolo ești) și l-am dat în martie, iar în aprilie ne-a adus rezultatele. Până acum presupun că trebuia să îți dea vreun rezultat, mai ales în cazul în care aveai nevoie de echivalare. (Dacă ești / ai fost a 8-a, cu KET-ul scăpai de examenul separat, cel puțin la noi așa a fost.)