| numesiprenume0 a întrebat:

Hei! Cine ma poate ajuta cu un curs de Reumatologie? Ma intereseaza: boli, simptome, investigatii(pentru depistare) si tratament. M-ati ajuta foarte mult, am nevoie cat mai repede de scest curs. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| De3ox a răspuns:

Https://www.scribd.com/doc/29732545/Curs-de-Reumatologie
Sau
GHIDUL_DE_STUDIU_REUMATOLOGIE_Titlul_cursului_REUMATOLOGIE_CLINICĂ_Autori_Simona_Rednic

Mult succes!

3 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Adica, ajuta cu un curs, sa il faca in locul tau sau sa ti-l plateasca?

| gogu220 a răspuns:

Ca tratament îţi recomand un SPA cu sare Epsom.

| Alexandrapaaa a răspuns:

Curs nu cred ca exista, insa te poti documenta din carti specifice acestei ramuri sau sa urmezi facultatea de medicină sau facultate de blalneo-fizio-kinetoterapie.