| allmotherfuckersneedjesus a întrebat:

Hei, credeti ca as putea intra la un liceu profil mate-info avand in vedere ca am 8, 97 media de admitere? anul trecut ultimul admis avea media 9, 27..ma gandesc ca au scazut mult mediile fata de anul trecut.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mediile vor rămâne cam aceleaşiwinking

Chiar dacă va fi vreo scădere la unele licee/profile, media va scădea cu maxim 0, 5-1 p : deci la un liceu la care s-a intrat cu 8.90, e posibil ca să se intre cu 8.50 - minim 7.90 happy

Deci, este posibil să ai şanse de a fi admisă la acel liceu!

Toate cele bune.

| Kvcseni a răspuns:

Poți avea o șansă, însă una destul de mică. De obicei la acest profil intră cei cu medii de cel puțin 9.