| Beepbeep a întrebat:

Hei. Daca sunt la profil de mate info intensiv, pot intra la o facultate de psihologie? Trebuie sa dau bacul la ceva anume?

1 răspuns:
| Catalin77945 a răspuns:

Bai aici depinde, aia nu e o facultate care da admitere separata si ia direct pe media de bac, ideea e ca o sa-ti ia media de bac de la romana, acum nu sunt sigur daca ai nevoie de altceva, gen in loc de mate sa fii dat de ex logica/sociologie idk, dar gasesti mai multe detalii pe site-ul facultatii