| anonim_4396 a întrebat:

Hei,
Deci..azi am dat examenul la matemtica si in ultimele 10 minute am facut un exercitiu de la subiectul 2.
Si l-am facut bine, mi-a dat bine, doar ca dupa rezultat am scris in paranteza " ( numarul sumei necesare " ) pentru ca inainte am mai facut un calcul si am scris " ( numarul de elevi )" m-am grabit si nu m-am gandit ca poate fi semn distinctiv doar dupa ce am iesit am realizat...
Imi poate fi anulata lucrarea pentru asta?

Răspuns Câştigător
| Edd27 a răspuns:

Stai linistita, nu se intampla nimic happy

1 răspuns:
| Crayzshgd a răspuns:

Mie mi-au spus profesorii ca și pentru o cifra mai îngroșata se poate. Probabil mint, nu cred ca se poate