| IoanaMaria12345678910 a întrebat:

Hei, incerc sa ma înscriu online la ASE însă nu merge sa incarc PDFul cu poza fata-Verso. Aveți idee ceva aplicații care merg? Eu le salvez in fișier însă nu merge sa le iau din fișier sa le pun, ar putea fi din cauza insuficientei de spațiu?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Poate trebuie sa fie jpg. Incearca si asa. Daca nu merge, cel mai bine ar fi sa intrebi pe cineva de acolo. Poate exista si pentru ASE un grup de Facebook pentru admitere. Poti sa gasesti acolo studenti mai mari care te pot ajuta.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa spui ca ti-ai facut poza si la ceafa? Cum adica fata- verso?

| IoanaMaria12345678910 explică (pentru darrio2007):

Fata verso trebuie la dipbloma de bac și foaia matricolă, nu pot pune 2 poze, de aceea trebuiesc făcute in pdf

| bbbxxx a răspuns:

Incearca jpeg sub 2mb. dar de ce ar trebui sa fie fata verso? nu e complet alba pe spate?

| IoanaMaria12345678910 explică (pentru bbbxxx):

Nu, este foaia matricolă, pe spate sunt mediile mele in anii de liceu