| Radandam a întrebat:

Hei! Intr-o luna de zile voi susține examenul de bacalaureat.Si voiam sa va intreb ce alimente sa mananc ca sa pot reține mai bine informatiile.Si pe langa ce alimente,ce sfaturi aveti,pe langa sa invat, sfaturi care sa ma ajute in invatarea si repetarea materiei.Cum a fost pentru voi luna inainte de bac? Astept raspunsuri si pareri!

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Cred ca cel mai important lucru este sa ai mare grija sa nu te mai intepi cumva in vreo sarma... ca dup'aia o sa vorbesti numai despre asta doua luni si nu te vei mai putea concentra deloc pe bac.

| Carolina1972 a răspuns (pentru johnnny123):

La ce te referi?laughing)

| johnnny123 a răspuns (pentru Carolina1972):

Arunca un ochi pe intrebarile lui din perioada 21 aprilie - 10 mai si vei vedea la ce ma refer.

| Carolina1972 a răspuns (pentru johnnny123):

Am incercat, dar nu reusesc. Spune-mi te rog aici la ce te referi, sunt curioasaaaa laughing)

| morfeo a răspuns:

Apa, paie si bataie