| gheorg a întrebat:

Hei!
La scoala consiliul elevilor recruteaza membri. M-am inscris si eu pe lista, insa lucrurile nu stau asa simplu. Ca sa ajungem in consiliu, pentru ca sunt doar cateva locuri disponibile, trebuie sa trecem prin niste criterii si o votare. Lumea a decis ca se voteaza online. Credeti ca e ok asa? Adica, nu creste riscul de a se produce tot felul de erori, fraude sa le spun? Nu stiu ce sa fac daca sa imi retrag candidatura sau nu. Nu sunt o persoana populara.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să lupți. Așa o să te educi pentru un post de conducere după terminarea studiilor.