| AlinC17 a întrebat:

Hei nu stiti cum as putea sa invat o limbă străină cum ar fi engleza? Am 16 ani si nu de leaga nimic de mine...nu cunoasteti alta modalitate in afara de filme muzica si scoala?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Meditatii daca nu se prinde de tine. Inseamna ca nu ai talent pe latura asta.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bataia ar fi un bun stimulent pentru incapatanati, de exemplu! happy

| anonim70 a răspuns:

Să te meditezi! Să vorbești cu o o profesoara sa te mediteze! Să faci un curs de engleza!