| brokxy a întrebat:

Hei Rapid va rog! Am primit mesaj ca e ultima zi de inscriere pentru bac! Era azi acea zi sau maine vineri? Ca am primit mesaj mai tarziu. Daca era azi am pierdut-o crying((((( Dar pe net scria pana in 27! Ce naiba

4 răspunsuri:
| Anonim53220 a răspuns:

Inscrierile se fac in perioada 27-31 mai...asa scrie

https://www.edu.ro/calendarul-examenului-național-de-bacalaureat-2019

| brokxy explică (pentru Anonim53220):

La mine la liceu a spus diriginta ca pana maine si e 25. E ciudat oricum. Multumesc

| Raducons a răspuns (pentru brokxy):

Inscrierile pentru bac se faceau cu diriginta la ora de dirigentie si nu de fiecare cum poate.Inseamna ca diriginta nu isi da interesul, trebuie sa te rezolve cumva doar nu se da maine bacul