| anonim_4396 a întrebat:

Hei, salut! Aş vrea şi eu programa pentru olimpiada de religie-clasa a 11-a. Funda

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat pentru ce cult religios...

Vezi Tematica/Programa şi Regulamentul la linkul :
* Cultul Ortodox - http://www.isj.gl.edu.ro/......II-XII.pdf

* Cultul Catolic - https://www.google.ro/......https?/url

Toate cele bune!

| anonim_4396 explică (pentru bursuc001):

Cult ortodox. Mulţumesc frumos! happy

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă!

24 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Hmmm,as vrea si eu program pentru olimpiada de ateii laughing clasa 10% a populatiei care chiar judeca blushing laughing

| anonim_4396 explică (pentru Liviu):

Haha, bună glumă rolling on the floor) nu te doare capul de la atâta "judecată"?

| Liviu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nuuu laughing oricum, mi se pare absurd olimpiada la religie. Insa fiecare cu ce il duce capu laughing p.s tatal tau e popa?

| anonim_4396 explică (pentru Liviu):

Eşti ateu? Nu, tata nu e preot... am prietenul student la teologie, să nu te mai mire faptul că merg la olimpiada de religie.tongue

| Liviu a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa fiti fericiti, si da sunt ateu.Insa nu pot spune ca am ceva cu cei care cred in 'dumnezau' fiecare cu calea ce si-o alege. Oricum religia mi se pare nefolositoare la olimpiada.Sa zicem prin absurd ca fiecare om are religia si crezul in sufletul sau

Răspuns utilizator avertizat