| Gosh. a întrebat:

Hei happy
Stiti cum se face admiterea la liceu anul viitor?
Am auzit o gramada de zvonuri cum ca s-ar da un examen si la stiinte. dar nu stiu?
Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Mihaitsa22 a răspuns:

Dupa cum arata legea educatiei, anul viitor cel mai probabil va fi exact acum.Eu am auzit ca pentru profilele de limbi moderne testul de verificare a cunostintelor de lb moderna va devenii obligatoriu iar pentru cei care vor sa intre la profile reale cica se va da o mica testare la mate, combinat cu putina fizica/chimie. Vom vedea la anul cum va fi.Mult succeswinking

1 răspuns:
| Ramona_5995 a răspuns:

O sa vedem la anul'. Caci nu se stie. happy
Cu guvernul asta... oh go on.