| 1000bodies a întrebat:

Hei ^-^ Stiti niste carti interesante fantasy pe care sa le pot comanda de pe libris.ro? Sau nu neaparat de pe site-ul ala. big grin

1 răspuns:
| RazvaNICE_2349 a răspuns:

Eu imi comand carti doar de pe www.elefant.ro Daca esti atent la promotii, poti iesi foarte bine la pret. Ca si exemplu, am avut o comanda de 6 carti (beletristica-fictiune) in valoare de 160 ron si am achitat doar 99 ROn inclusiv livrare prin curierat rapid. Iti recomand cu incredere cartea pe care o citesc acum "Sanctus" de Simon Toyne. http://www.elefant.ro/......57246.html