| Xab a întrebat:

Hei...stiti vreun site unde pot traduce din franceza in romana si invers, si din engleza in romana si invers? Dar nu gen google translate care traduce numai prostii.Multumesc

10 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Buna! toate site-urile de traducere nu "stiu" gramatica sau sintaxa, asa ca ele traduc "mot-a mot".

| AnaEindragostita a răspuns:

Www.cautaindictionar.ro (sau. com) funty

| GiuliaTamas a răspuns:

Pe net nu este nici un translante {sau cum s-o numi} care traduce bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu aici http://frengly.com/

| GuUumitza a răspuns:

Incearca site-ul www.francez.ro
nu te lua dupa denumire, traduce in toate limbile :)

| Iubiticatahh a răspuns:

Www.dictionar-roman.com eu numai pe asta il folosesc si mi se pare bun. scrii textul. alegi din ce lb in ce lb si iti traduce(bine...nu intotdeauna perfect:D) sper ca te-am ajutat. fundita plz:D?

| Amy_1519 a răspuns:

Cauta pe net Babylon si descarca-l gratis. Noroc!