| Abbyii a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa citesc niste carti. Unele care sa ma faca sa nu le las din mana. Imi puteti da niste sugestii? Care sunt cartile voastre preferate? Fundoi kiss!

Răspuns Câştigător
| Anonim1596 a răspuns:

Eu am inceput sa citesc Romanul adolescentului miop.Este interesant! Incearca-l daca vrei!winking

11 răspunsuri:
| iuli a răspuns:

Cate-va carti care m-au captivat imediat ar fi:
-Ingeri si Demoni, Codul lui da Vinci(Dan Brown)
-Ultimul Cantec, Draga John(Nicolas Sparks)
-seria Twilight(Stephenie Meyer)

| PrecioussGirl a răspuns:

Twilight (amurg, luna noua, eclipsa, zori de zi) :X:X:X:X sigur nu le vei lasa din mana laughing
jurnalele vampirilor
bestia big grin
jurnalele lui stefan (impreuna cu revistha bravo)

| Sorelina a răspuns:

Singur pe lume de hector malot
pasarea spin...

| Carrie a răspuns:

Poti sa tii un secret?, de sophie kinsella si alte carti din colectia chic

| BetterThanDrugs a răspuns:

Bunăă:*
Incearcă să citești carțile twilight, sincer.mie una imi plac foarte mult și sunt chiar interesante.
Romanul Dragostea nu moare de Devi Maitreyi
Love story de Erich Segal ( este o pov deprimanta, la final)și.
Lupta fiecarei fete de Josh Mcdowell.

Sper că te.am ajutat:*

| RimePeHartie a răspuns:

Seria twlight. sunt mult mai misto cartile decat filmele iar eu nu le'am lasat din mana pana nu le'am terminat

| sorinsam1995 a răspuns:

Singur pe lume doi ani de vacanta! P.s GArantez sau Oliver Twis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca morometii ti-ar captiva atentia, la mine a avut efect.

| anonim_2681 a răspuns:

Pai Taramul interzis smug
sau numai cu fiica mea

| Anonim_8946 a răspuns:

M-am hotarat sa devin prost, de Martin Page.