| deutzza2 a întrebat:

Am o intrebare laughing Cum fac sa invat mai repede? Adica stau destul de mult sa invat, si peste 2-3 zile nu mai stiu nimic...Este o intrebare ciudata, dar dau Fundahappy

Răspuns Câştigător
| Nelutzu2000 a răspuns:

Hey incearca sa inregistrezi pe telefon si dupa aia asculti la casti de 10-20 de ori si poate iti intra ceva in cap... Sper k te'am ajutathappy

| deutzza2 explică (pentru Nelutzu2000):

Sa sti ca a mers happy Thx

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Probabil că nu ești interesată de lectiile alea, dar sunt convins că dacă ai învăța o melodie, o vei sti si peste 2, 3 luni.

| allige243647 a răspuns:

Dacă eşti atentă în clasă, acasă doar citeşti de 2-3 ori. Nu trebuie să înveţi ca robotul. Eu aşa fac. Sper că te-am ajutat. Baftă!

| alecsandraemanuela a răspuns:

Paii eu cred ca exista o singura solutie, poti sa mergi in farmacii si sa intrebii daca au ceva pastile de tinere de minte pentru copii de... ani [unde scrie... este vorba despre varsta ta! ] apoi citestii cu atentie prospectul sau iti rogi mama sa o faca si potii sa incepi sa le iei corespunzator prospectului.
Funda?