| lavi54 a întrebat:

Hei TPU, am o nelamurire legata dd facultate.Trebuie sa platesc de doua ori taxa de confirmare? Am observat ca dupa plata taxei de confirmare apare plata taxei de confirmare a locurilor redistribuite, dar daca eu intru din prima mai trebuie sa o platesc? Mentionez ca am aplicat la jurnalism. Va multumesc pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu trebuie sa platesti de 2 ori, este destul o singura data.
Pentru locurile redistribuite vor plati doar cei care intra pe aceste locuri.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU plăteşti taxa respectivă de 2 ori!
La redistribuire o plătesc doar cei care nu au achitat-o prima dată.

Toate cele bune!