| Grigoraș_Andreia_1998 a întrebat:

Am si eu o întrebare din octombrie voi fi si eu stundenta si ca sa profit de acel avantaj de a merge gratuit cu trenul ce trebuie sa fac atunci când îmi i au bilet ce acte trebuie să prezint?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Carnetul de student vizat pe anul in curs la secretariat

| Grigoraș_Andreia_1998 explică (pentru Brigaela):

Doar carnetul nu îmi trebuie si vreo legitimație?

| Grigoraș_Andreia_1998 explică (pentru Brigaela):

Eu am auzit si ceva de legitimatie

| Brigaela a răspuns (pentru Grigoraș_Andreia_1998):

Uite, scriu altii si de legitimatie. E mai noua si eu nu stiam de ea. Scuze.

| Zaygon a răspuns:

Legitimatia de transport(e una verde si ti-o elibereaza de la secretariat) si buletinul. Cu astea doua te prezinti la ghiseu si iti iei biletul.

Răspuns utilizator avertizat