| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, as dori sa va mai pun o ultima întrebare legat de aceasta Universitate Spiru Haret! Eu, cum ar fi saptamana asta nu am fost deloc la facultate, dar nici ore nu s-au facut! Doar miercuri o ora si vineri! Maine am 3 ore dublate big grinrept Civil, Economie si Drept Constitutional! Orele sunt de 50 de minute si începe de la ora 8 pana la 13:50!
Tot ce vreau eu sa stiu cu totul este:
1.:vor fi multi prezenti la ora?
2. examenele vor fi afectate daca frecventezi facultatea?
3.la care dintre aceste ore merita mai mult sa ma duc?
4.salile de clasa sunt mici sau mari sau asezate în trepte?
5.prezenta este obligatorie la facultate /toate orele?
6. poti veni si pleca oricand vrei tu de la cursuri?
Ofer funda la toate aceste întrebari!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

1. Probabil in primele saptamani vor fi, pe urma nu.
2. De obicei semnariile si laboratoarele sunt obligatorii si nu poti da examene daca nu ai prezenta, dar asta la favultati serioase, la Spiru cred ca merge si asa.
3.asta tine fix de tine, la toate daca dai imoortanta facultatii, la niciuna daca o faci doar pentru diploma
4.salile de curs ar trebui sa fie mari
5.ti am zis mai sus
6. E de bun simt sa nu deranjezi totuși

| sierra1 a răspuns:

La cinci din cele șase, răspunzi singur mergând mâine la școală. Du-te!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Universitatea Spiru Haret e inutila. Nu te mai duce deloc.

Răspuns utilizator avertizat