| Irinoasa a întrebat:

Hei TPU, ca si student de ce putem beneficia? In afara ca avem transportul gratuit, ma intrebam daca mai avem si alte gratuitati sau reduceri.
De exemplu as vrea sa merg la filarmonica; as avea o reducere?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Sunt reduceri in multe locuri. Câteva exemple din ce știu ca idee: la acvariul din constanta era prețul redus la jumate, la observatorul astronomic la fel, la muzeu la antipa la fel.

2 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

La filarmonica chiar nu stiu, dar ai reduceri destul de mari, din perspectiva mea, la muzeu. Mai ai la biletela de film. Gratuitate pe tren. Cam atata stiu.