| AnaHfDaE a întrebat:

Cei care sunteti din Rm Valcea,stiti profesori care fac meditatii la limba engleza? Scuzati categoria, nu am stiut unde sa incadrez intrebarea...

2 răspunsuri:
| Vi003 a răspuns:

Mergi la un liceu si ia legatura cu un prof de engleza, spune-i ce vrei si, daca nu se baga, cauta si in alta parte. Pe ascuns multi fac meditatii, dar se feresc sa trambiteze pentru ca nu platesc impozit pe banii incasati. Vezi ce faci! Dupa parerea mea, sa nu te duci la pomii laudati din urbe, s-ar putea sa fii dezamagita. Gaseste unul care chiar se tine de treaba si pentru care sa nu fie valabil "timpul trece, prostu sa plece".

| AnaHfDaE explică (pentru Vi003):

Multumesc de sfat