| Alexandra9998386 a întrebat:

Hei TPU, curând voi sustine examenul de Bacalaureat, vreau sa ma duc decât la Română si Logica, la matematica nu sunt pregătită si vreau sa dau in August, decat sa scrie respins mai bine scrie neprezentat. Exista vreo posibilitate sa mi se recunoască notele? Sau trebuie sa dau la toate din nou?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"vreau sa ma duc decât la Română " după exprimarea de față, ai niște probleme și la română nu doar la mate

| Alexandra9998386 explică (pentru sierra1):

Am avut o problema de exprimare "doar la română " mai bine? ))) n am probleme, am fost si la olimpiada.

| sierra1 a răspuns (pentru Alexandra9998386):

"Alexandra9998386 : am fost si la olimpiada..."

am mai auzit textul ăsta... dar chiar ș-așa, nu-ți pune automat o coroniță (de filolog) pe cap

| Alexandra9998386 explică (pentru sierra1):

Bine, bine.

| Jany123Jane a răspuns:

Mai bine te duci si la matematica si scrii ce stii.decat regretul ca nu ai incercat, mai bine esec happy

| Alexandra9998386 explică (pentru Jany123Jane):

Mai bine neprezentat decat respins.