| gwergfwefwefwe a întrebat:

Hei TPU, de unde pot sa invat totul despre inteligenta artificiala fara sa urmez o facultate in domeniu?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"sa invat totul despre" - totul, niciodată, niciunde. Și fără facultă? Nici p-atât, dar succes in căutările tale

| johnnny123 a răspuns:

Numai "totul" vrei să înveți? Mai lasă ceva și pentru ăia care chiar lucrează în domeniul ăsta.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Di pi net uai!

| Bizon95 a răspuns:

Pssst, dar am auzit ca SkyNet recruteaza, poti sa ajungi tu insuti un cip in capul unui terminator big grin

| cosmin1324 a răspuns:

De pe net, dar daca te razgandesti si vrei o facultate in domeniu la automatica si calculatoare sectia Calculatoare si Tehnologia Informatiei se face asa ceva.