| Marocco a întrebat:

Hei, TPU! Din ce manuale trebuie sa inveti pentru admitere la UMFCD? Nu mai gasesc editurile. Si inca ceva, pentru studenti, ce parere aveti de facultate! Cum sunt profesorii si cateva sfaturi?

2 răspunsuri:
| Dany21Andrei a răspuns:

Salut.
Poti intra pe site-ul oficial la UMFCD si gasesti acolo toate materiile si manualele recomandate de ei.
intri pe site-ul lor oficial-- educatie (scrie undeva sus) -- tematica medicina.

| Marocco explică (pentru Dany21Andrei):

Mersi mult. Problema era ca ieri nu am putut accesa site-ul si credeam ca cineva care le stie deja le poate lasa aici intr-un reply