| andreea567890123 a întrebat:

Eu nu stiu sa fac nicio problemă la chimie anorganica si sunt a9a. De chinuit, m-am chinuit tocmai in a9a cu această chimie, ca in a7a si a8a nu prea am facut.

Chimia organica cum e, grea? Habar n-am sa fac probleme la chimie anorganica si din cate stiu, fac probleme si la chimie organică tot la fel ca la chimia anorganica?

AjutoorAjutoor

1 răspuns:
| Alverto a răspuns:

Dar cu ce folos? Nimeni nu mai merge la școală săpatamniile/luniile acestea, dacă se continuau orele puteai merge la meditați (dar nu se poate din cauza coronavirusu-lui) și dacă ai teme de făcut, spune-i profesoarei(lui) că nu le-ai înțeles sau "le-am uitat, îmi puteți explica încă odată?"