| Rovana17 a întrebat:

Hei TPU, scuze categoria, cine îmi poate corecta și mie niste aplicații la informatică?

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu ar trebui sa lasi date personale (chiar si un mail), peste tot big grin

Dar legat de subiect, spune mai bine unde te-ai incurcat, ce te-a blocat si ce nu ai inteles, poate reusim sa te ajutam asa ^_^

| LPCTSTR a răspuns:

Lol, tu ai sperante mult prea mari de la lume rolling on the floor

| Rovana17 explică (pentru LPCTSTR):

Merită să încerc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rovana17):

Vezi pe brainly sau http://teme.anidescoala.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun despre lasarea mail-ului pe net asa.

| 120bulevard a răspuns:

Bine ai venit, rau ai nimerit!

| Rovana17 explică:

Păi nu încape în caseta asta de mesaj

| DoarBogdan a răspuns (pentru Rovana17):

Pai o poza sau aplicatia incarcata undeva pe internet, la un link big grin

Plus ca poate nu se stie exact despre ce este vorba, asa exista sansa sa te contacteze si sa iti raspunda exact persoana care stie.