| Andrei_Andrei_1994_ZLjR a întrebat:

Hei TPU, sunt în clasa a7a și aș vrea să încep pregătirea pentru examen la română și matematică, puteți să-mi recomandați câteva culegeri cu teste?
Mulțunesc
Fundă

Răspuns Câştigător
| User23434 a răspuns:

Nu are rost sa iti freci timpul de pe acum cu asta, plus ca daca esti a 7 a nici nu ai incheiat toata materia ca sa le poti lucra. Vei vedea la anul ce culegeri sunt bune intrebandu-i pe fostii colegi sau profesori. Nu merita stresul happy

1 răspuns:
| Denisa4165 a răspuns:

Evaluarea nationala 2018-2019 de la editura Delfin, dar daca esti a 7a nu vei putea sa faci mare lucru din ea, mai bine iti iei una de clasa a 7a, succes!