| Plushul a întrebat:

Hei TPU.Tocmai mi-am luat un laptop si as vrea sa va intreb de ce nu mi se descarca pozele.Adica cand bag cablul de date in laptop si dau pe stocare in masa de pe telefon imi arata ca este conectat dar nu mi se transmite poza.P.S. inainte mi s-au descarcat toate.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Verifica daca mai ai memorie in telefon.

| Plushul explică (pentru darrio2007):

Am destula memorie.

| darrio2007 a răspuns:

Incearca sa o faci cu Send to sau Copy/paste.La mine merge.Dar nu ai spus ce telefon ai.

| Plushul explică (pentru darrio2007):

Am LG cu touch.

| darrio2007 a răspuns (pentru Plushul):

Va trebui sa revii la setarile din fabrica.Totusi mai cere si alte pareri.