Întrebare recomandată | GeaniBirloi a întrebat:

Vreau sa ma inscriu la ASE dupa ce termin liceul, puteti sa-mi spuneti care sunt cele mai bune filiere din facultate?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Contabilitatea si Finante-Banci.

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu conteaza care sunt cele mai bune filiere, important e ca tu sa fii cel mai bun.
Nu stiu de ce, dar toti se duc la facultatea asta.E concurenta mare.E ok ca se intra cu media de la bac, si multi se ingramasesc sa se faca economisti, apoi se plang ca nu-si gasesc de munca.
http://www.ase.ro/index.asp?nod=despre_ase

| Florin458 a răspuns:

Incearca pe finante sau marketing, cel putin la marketing ai mai multe posibilitati.

| Mario123321 a răspuns:

Cele mai bune sunt contabilitatea si finante-banci
Fundita