| anonim_4396 a întrebat:

Heii, cine stie mai multe despre colegiul economic virgil madgearu din Ploiesti? Va rog, orice de la uniforma la elevi, profesori, orar.

Răspuns Câştigător
| PikaPiku a răspuns:

Am invata acolo, am terminat anul trecut. Uniforma... obligatorie, se dau amenzi cand sunt pusi cu raul pe elevi, se fac chiar si controale prin clase, ori te verifica portarul la poarta si doar daca esti in regula intri: pantaloni bleomarin (de stofa chiar, dar mai permit si niste pantaloni care imita materialul), camasa alba, sa nu uitam de cravata cu inscriptia colegiului pe ea! + vesta sau sacou.
Profesorii...am avut parte de cei mai buni si m-am apropiat de toti pe care i-am avut la clasa, desi se mai gasesc si exceptii.
Orarul: a 9-a si a 10-a dupa-amiaza de la ora 12:00 parca, a 11-a si a 12-a dimineata de la 7:00
Elevii...din toate categoriile, nu este un liceu fitos sau plin de oameni cu nasul pe sus, dar se gasesc si din acestia, in special fetele sunt mai rautacioase fiindca sunt si numeroase.
Daca mai ai si alte intrebari, iti raspund cu mare placere happy