| fericitaaaa a întrebat:

Heii TPU! ce carti imi recomandati in afara de jurnalele vamp, eve cele noua vieti ale lui chloe king si colectia vamp sudului?

2 răspunsuri:
| Alexalice10 a răspuns:

Vampiratii-este o combinatie între carti cu vampiri si pirati
Cronicile wardstone- este cu vrăjitoare, fantome, spirite
Academia vampirilor-dupa părerea mea este cea mai tare carte cu vampiri
Vampirii din morganvile
Twilight,

| Dianaxdxdxd a răspuns:

Buna! si mie imi place acelasi gen de carti.eu acum citesc casa noptii si e ok,dar cu elt gen de vampiri.mi-au placut mult de tot ingerul noptii si damnare,care sunt cu ingeri, dar tot paranormal e asa ca, chiar daca nu-s cu vampiri iti recomand ingerul noptii si damnare. sper sa-ti placabig grin