| YouAreWhatYouRead a întrebat:

Heii, TPU! Tocmai am terminat cartea "Maitreyi" de Mircea Eliade si mi-a placut foarte mult. Interesandu-ma mai mult de aceasta carte, am vazut ca a aparut o carte numita "In arsita dragostei" de Maitreyi Devi. Daca ati citit-o, cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

N-am gasit-o decat online, iar eu prefer sa nu comand de pe net. N-am citit-o inca, dar este frumoasa din spusele profei mele de romana.

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Stiam ca raspunsul ei pentru Eliade, adica continuarea cartii lui Eliade, cum ar fi, se numeste `dragostea nu moare`

Maitreyi Devi--It Does Not Die

http://www.librarie.net/....../carte.php

| YouAreWhatYouRead explică (pentru wolder):

Si ai citit "Dragostea nu moare"?

| wolder a răspuns (pentru YouAreWhatYouRead):

N-am gasit-o decat online, iar eu prefer sa nu comand de pe net. N-am citit-o inca, dar este frumoasa din spusele profei mele de romana.

| wolder a răspuns:

Pe aceea n-am citit-o dar daca o gasesc o voi citi