| joaxenul a întrebat:

Heii TPU. Vreau sa fac un mic studiu despre canalele protv si antena1. Este o comparatie despre felul diferit in care trateaza aceste televiziuni problema oamenilor amarati. Spuneti ce parere aveti. FUNDA

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ambele posturi de televiziune profita de drama unor nenorociti sa iti faca rating. Daca drama nu exista, o fabrica ei

| joaxenul explică (pentru suntserios):

Asta e clar. Dar eu vreau pareri despre modul in care o fac. Pe ce pune accentul fiecare si ce e diferit in modul lor de prezentare

| Roxx_Kati_1994 a răspuns:

Toti profita de pe urma unor oameni amărâți, sunt o întreaga mafie!