| Älli_Ålle_1999 a întrebat:

Heii URGENT... Maine dau test la mate la geometrie si nu stiu prea mult! Îs in a 7 si am nevoie de ajutor...stiti o aplicatie pe magazin play sau ceva ce se poate descarca pe telefon (in romana si de ajutor) ca sa aiba formule sau cel putin sa imi pot rezolva problema...Acord funda Mersii :**

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Generatie de penibili, nici fituici nu va ma chinuiti sa faceti. si de trisat va este lene

| peperonies a răspuns:

Sa iti aduci aminte peste ani ca imi place shaorma cu sos picant si la pachet.

| Älli_Ålle_1999 explică:

Vezi-ti de treaba ta.O zi buna! _]_