| AM27 a întrebat:

HELLO! Aveti vreo informatie despre"INTRAREA LA FACULTATE FARA BAC."? Exemple de facultati/universitati la care se poate intra fara bac? ORICE mica informatie imi este utila.THX

Răspuns Câştigător
| yellowalien a răspuns:

Nu poti intra la facultate fara bac, si nici nu mi se pare normal. Daca nu ai fost in stare sa iei un examen amarat, nu cred ca esti in stare sa faci fata unei facultati.
Daca e vorba de tine, atunci ia si invata si mai da o data bacul ori acum, in toamna, ori la anul, iar apoi inscrie-te la o facultate.

6 răspunsuri:
| badblood248 a răspuns:

Nu poti sa intri la facultate fara bac.

| Oanaa93 a răspuns:

Nu poti doar la post-liceal tongue

| ghostady2011 a răspuns:

Uh in loc sa inveti pentru bac te gandesti la facultate fara baclaughing.

| AM27 explică (pentru ghostady2011):

Am intrebat in cunostinta de cauza, doar ca nu am foarte multe informatii despre subiect.

| AM27 explică:

THX all pentru raspunsuri!