| deeaandrusca a întrebat:

Hello dragilor! :* In primul rand vreau sa va urez sarbatori fericite si un an nou plin de noroc! happy
As vrea sa va intreb si sa imi raspundeti clar si concret la urmatoarele intrebari:
-ce parere aveti despre Colegiul National Matei Basarab din sectorul 3?
-cum sunt profesori?
-cum este programul de invatat?
-Care sunt mediile de admitere la liceu pentru anul 2014(dar va rog pentru 2014..am gasit si din alti ani) pentru profilul real(in special stinte ale naturii)
Va rog daca imi puteti da acelasi informatii si despre liceul Teoretic Alexandru Ioan Cuza.din sectorul 3.
Va multumesc mult pentru atentie, sunt clasa a 8.a si chiar m.ar interesa

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Multumim pentru urari, la fel si tie. Am parere proasta despre cele doua licee, asa ca nu mai are rost sa comentez mai mult.