| IoanaMaria12345678910 a întrebat:

Hello! Este posibil sa urmezi 2 facultati care nu fac parte din aceeași universitate? Spre exemplu pot face o facultate in cadrul Universității din Bucuresti și încă una din cadrul Academiei de Studii Economice? (Una dintre ele ID iar cealalta Buget) aștept cât mai multe păreri. Răspunsul potrivit întrebării mele primește funda! Va Pup și va îmbrățișez cu drag!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Da. Poți doar ca ai dreptul doar la o facultate fară taxă(în viață). Postliceala nu este facultate.

| IoanaMaria12345678910 explică (pentru Adry05):

Mersi

| aneliram a răspuns (pentru IoanaMaria12345678910):

Succes în ce ti-ai propus!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, este posibil, daca esti in stare, cu precizarea ca poti urma doar una singura pe loc bugetat.

| Adry05 a răspuns:

Poți numa să-ți permită programu ambelor. oricum să știi că e un chin, mai ales în sesiune. ești sigură că merită efortu?