| JustSMILEandFUCKoff a întrebat:

Hello. Sunt pe clasa a IX-a si ma intreb daca stiti ceva legat de legea asta a educatiei pentru admiterea la facultate din anul 2016. Mai conteaza pana la urma mediile anilor de liceu sau doar bac-ul?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In prezent nu se mai ia in considerare media anilor de liceu, doar media de la bacalaureat, acolo unde este numai comcurs de dosare. Ce o sa fie in 2016 n-avem de unde sti, vezi cum se schimba regulile de la un an la altul. Numai bine!