| Barbiiiedoll a întrebat:

Hey alll:*!
Ce probe trebuie sa dai pentru admiterea la liceul pedagogic din Barlad?
Si cat de importante sunt probele?
De exsad e pentru varamea intrebare asta k ea nu are cont) Daca ea ia la mate 4 sau 5 straight face si la romana ia 8
are sanse sa intre?
funda

4 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

De ce am impresia ca nu e vobrba despre vara-ta, ci de tine?

| Barbiiiedoll explică (pentru Idc12345):

Nu stiu laughing, da ea nu are net si de asta am pus eu intrebareabatting eyelashes

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU are şanse ( cu aceste medii )!

În 2012 ultima medie a fost 7, 36; iar în 2013 a fost 7, 03 - vezi linkul :
http://admitere.edu.ro/2013/staticRepI/j/

Toate cele bune.

| Danet99 a răspuns:

Acum dupa ce s-a schimbat calculul notei de adimtere, 25% media 5-8 si 75% nota examenului national nu prea are sanse.