| Carmina101 a întrebat:

Hey. Am nevoie de niste sfaturi : vreau sa intru la poli la calculatoare. Ma pricep la mate dar info nu am avut ocazia sa invat pentru ca nu am avut un profesor care sa ne invete ceva, orice. Este obligatoriu sa stiu informatica atunci cand intru sau o sa se inceapa de la 0 si o sa am ocazia sa o invat? Bazele le stiu, am invatat singura de pe internet, dar doar atat.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Obligatoriu nu e ca teoretic se ia de la 0 dar va fi greu sa tii pasul