| Amari_Monica_2002 a întrebat:

Hey! Am o intrebare in legatura cu diploma de 12 clase, am lipsit ultimele 3 luni din clasa a 12-a la final, am ramas si cu niste corigențe, asta s-a intamplat in 2021, cum as putea sa termin totusi liceul chiar dava a trecut 1 an, si sa imi primesc si diploma? Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti urma cl. a XII-a si s-o promovezi, nu exista nici o interdictie legala in acest sens.

| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa repeti clasa a XII-a la seral, sa faci si a XIII-a si apoi poti sa sustii BAC-ul!

| sierra1 a răspuns:

REPEȚI clasa a 12 a și gata!

| ZokoZEW a răspuns:

Ai putea sa le faci curat nuh unde si chestii trestii ca sa te treaca, asa a facut un prieten,