| GTudor1999 a întrebat:

Hey
Am platit acum aproape o luna 775 de lei pentru facultate(in caz ca nu intru la buget). Am reusit sa intru la buget si pot sa recuperez banii daca ma duc cu chitanta originala primita de la banca atunci cand am facut plata. Intrebarea mea este: daca nu gasesc chitanta pot sa recuperez altfel banii? Pot sa cer alta dovada de la banca ca am platit taxa?

2 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Da atata timp cat ai dovada platiri cat si cea de buget nu ar fi nicio problema.

| GTudor1999 explică (pentru Crackman):

Dovada platirii e chitanta pe care nu o gasesc. Si dovada ca am intrat la buget? sau ce? Ideea e ca la o copie de la chitanta e in dosarul pe care il am la facultate. Dar sunt destul de sigur ca am nevoie de chitanta originala.