| Carlutza_Carly_1996 a întrebat:

Hey! Am si eu nevoie de ajutor urgent! Termin clasa a VIII-a si am nevoie de un discurs pentru profesoara de informatica...am scris ceva, dar nu mai am idei!
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| LorenaIoana a răspuns:

Poti scrie ceva din suflet. Nimeni nu iti poate spune ce sa scrii. Ar fi dragut sa amintesti cateva momente frumoase petrecute impreuna ( daca e cazul ), niste cuvinte siropoase. Te descurci tu. Totul vine de la sine :* Succes :*

| Carlutza_Carly_1996 explică (pentru LorenaIoana):

Problema e ca am facut doar un semestru si nu prea stiu ce sa ii spun...ma gendeam la un discurs pentru o oricare profesoare de informatica. oricum mersi pentru sfat.

1 răspuns: