| d0initza a întrebat:

Hey! am windous 7 si vreau sa vad pozele fara a le deschide deoarece pentru a cauta o poza trebuie sa o deschid. ce cum fac?

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Multi stiu, putini cunosc! happy
Da click dreapta pe my computer/proprieties/advance system settings/la performance dai settings/ bifezi a 13-a casuta (show thumbnails instead of icons)! sper ca asta sa fie problema! bafta!

| d0initza explică (pentru RS4):

Multumesc tare tare mult

| marinlotca a răspuns (pentru RS4):

Dar in rusa poti sa explici ....la mine pc ii in rusa

| remus97 a răspuns (pentru RS4):

Multumesc happy

| Pop_Vio_1955 a răspuns (pentru RS4):

Multumesc RS4.Inteligent si usor de efectuat pentru incepatori, am reusit, super.

| nelsan72 a răspuns (pentru RS4):

Mulțumesc mult, cele bune!

| Turea_Aura_1970 a răspuns (pentru RS4):

Multumesc,mi-a fost de ajutor. Funda!

11 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Si funda ?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Când ești la Pictures, sus în dreapta sunt două mici butoane lipite. Pe unul e o iconiță ca o poză, alături e o săgețică. Dă click pe săgețică. Apare o mică fereastră în care ai Extra large icons, Large icons, Medium icons, Small icons. Dă click pe una din astea și vei vedea imaginile (foarte mari la Extra large și apoi din ce în ce mai mici, la opțiunile următoare ). Dacă vrei să te întorci la listă, fără imagini, intri tot aici și dai click pe List. Succes!
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/ și pe http://zinnaida.ro/

| iulianpuscasu a răspuns:

In folderul cu poze...sus trebuie sa ai cv de genul "size sau o casuta mica cu patratele in ea dai p ea si ai cursor si maresti cum vrei. Funda?

| d0initza explică (pentru iulianpuscasu):

Nu ma reper la size... ci la faptul ca nu pot vedea ce contine o poza decat daca o deschid deoarece imi apare un peisaj ca iconita, vreau sa vad ca la wind XP sa vad ce poza e fara a o deschide

| Grecu_Liliana_D._1967 a răspuns:

Mulțumesc, RS4! Mi-a fost util răspunsul...