| christina94 a întrebat:

Hey! As vrea sa fac un sondaj de opinie despre teatru. Cum as putea sa pun intrebarile, ce intrebari as putea pune? ( de ex: cat de des mergeti la teatru? etc)
Multumesc :* ( fundita)

2 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Cati bani cheltuiti pentru biletele la teatru intr-o luna?
Daca ii intrebi pe cei din orasul tau, merge si: care e actorul tau preferat?
Care e piesa ta preferata?
Crezi ca adolescentii frecventeaza teatrul mai des, sau cei maturi? Motiveaza.
In ce an s-a infiintat teatrul X? [sa zicem cel de stat, din orasul tau] laughing cu asta i-ai bagat in ceata, garantez.

| TukAnk a răspuns:

Stiti cum se numeste teatrul de la dv din oras, unde este situat(aproximativ locatia), dati.mi 3 exemple de actori de teatru de care dv ati auzit, ultima data cand ati fost la teatru cand a fost, ce piesa de teatru ati vazut... bune ideile?happy