| Lost0in0your0memories a întrebat:

Hey, as vrea sa iti recomandati niste carti gen Dan Brown-Codul lui Da Vinci care sa aiba ocultism, astrologie, simbolism, chestii de genul.

3 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Citeste carti din colectia world of darkness, orice ar fi, nuvele, romane sau manuale pentru jocuri RPG.

| bunnylover537 a răspuns:

Mastile de Fumiko Enchi si restul de carti ale lui Dan Brown (Simbolul pierdut etc)

| lexiatanasiu a răspuns:

Buna,

Iti recomand si ultima carte a lui Dan Brown - Inferno. Mai multe detalii aici http://www.librex.ro/dan-brown-inferno